EHBO bij uw evenement

EHBO is bij een evenement bijna niet meer weg te denken. In vele gevallen worden er door gemeentes en verzekeringsmaatschappijen voor de vergunningen de eis gesteld dat eerste hulpverleners aanwezig dienen te zijn.

EHBO vereniging Vlissingen beschikt over een actieve groep leden die inzetbaar zijn om preventief en actief bij uw evenement aanwezig te kunnen zijn. Jaarlijks wordt de vereniging gevraagd om bij een evenement aanwezig te zijn. Dit zijn zeer uiteenlopende evenementen, zoals schoolsportdagen, wandeltochten, wielerevenementen, triatlons, atletiek- en turnwedstrijden enz. In principe zal het zo zijn dat er twee eerste hulpverleners aanwezig zijn maar bij grotere evenementen kunnen dat er meer zijn. 

Voor een redelijke financiële vergoeding kunt u gebruikmaken van onze dienstverlening. U kunt hierover contact opnemen met de secretaris van de vereniging via onderstaand formulier,dit formulier dient uiterlijk 3 weken voor het evenement in bezit te zijn van de secretaris.